HAKKIMIZDA

Bahçe Bakım ve Otomatik Sulama Sistemleri

Kuzey Peyzaj

Kuzey Peyzaj, sektöre uzun yıllar hizmet etmiş, alanında uzman bir ekip tarafından 2007 yılında İstanbul’da kuruldu. Kısa süre içerisinde pek çok proje gerçekleştiren Kuzey Peyzaj, yaratıcı ve özgün tasarımları ile müşterilerinin hayallerindeki bahçeleri gerçeğe dönüştürüyor. Kurumsallaşmayı tamamen müşteri odaklı bir anlayış çerçevesinde ele alan Kuzey Peyzaj, sektöre yeni bir anlayış getirme kararlılığında.

"Her sanatçı, kendi ustalığına düşman olmalıdır." ilkesiyle başlarız her yeni doğan güne.
Bu nedenle her uygulamamız ve tasarımımız farklıdır.

Doğayı sevmek, önce onu korumakla başlar. Biz bu sorumluluğu unutmadan, doğaya renk katmayı görev edindik. Çeşit çeşit çiçek ve bitkiyle doğaya verdiğimiz armağanlar hayatı renklendirdikçe daha mutlu olduk.

Çalışmalarımızda öncelikle müşterilerimizin beklentilerini analiz ederek en uygun tasarım ve uygulama çözümlerini farklı seçeneklerle birlikte sunmaktayız.

Bahçeleriniz, Kuzey Peyzaj ile size özel…


Kuzey Peyzaj, proje ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra bitkisel peyzaj uygulamaları, rulo ve tohum çim uygulaması,sert peyzaj uygulamaları, otomatik sulama sistemleri, drenaj sistemleri, bitki-toprak-çim temini, Hydroseeding uygulamaları, ahşap uygulamaları, zen bahçesi, kaya bahçesi, süs havuzu, şelale, yapay/doğal gölet uygulamaları, dereler, ahşap köprüler, pergole ve kameriye yapımı,zemin döşeme çalışmaları, bahçe çitleri yapımı, çocuk oyun alanları gibi uygulamaları, deneyimli peyzaj mimarları ve teknik uygulama kadrosuyla gerçekleştiriyor, uygulama sonrası periyodik bakım programlarımızla peyzaj alanlarının uzun yıllar bakımlı olarak korunmasını sağlıyor.

Kuzey Peyzaj olarak proje çalışmalarımızı deneyimli proje ekibimizle doğru ihtiyaç analizi, etkili planlama ve yaratıcı tasarım süreçlerini başarıyla birleştirerek, estetik, fonksiyonellik, yaratıcılık ve sürdürülebilirlik gibi temel tasarım ilkelerinden yararlanarak oluşturuyoruz. Sulama sistemi, aydınlatma ve drenaj gibi alt yapı çalışmalarını eksiksiz yapmayı ve peyzajı uzun ömürlü kılmayı ilke edindik.

Yalnızca çiçekler ve bitkilerle süslemedik hayatı; süs havuzları, doğal ve canlı taşlardan yaptığımız şelaleler, zen havuzu ve zen bahçesi, kaya havuzları ve kaya bahçeleriyle de fark yarattık. En önemlisi, müşterilerimize sunduğumuz danışmanlık hizmetiyle onları hiçbir zaman yalnız bırakmadık.

Biz, yeşili seven kocaman bir aileyiz. Doğa dostu herkesi de bu ailede görmek için can atıyoruz.

"Siz hayal edin, biz gerçeğe dönüştürelim."

Özgür FİTOZ / Ziraat Teknikeri